00491755234725

کدام سایکوتیک ترند؟ احمدی نژاد که خودش را هگل می داند یا اکبر جباری که خودش را روانکاو می داند؟!

کدام سایکوتیک ترند؟ احمدی نژاد که خودش را هگل می داند یا اکبر جباری که خودش را روانکاو می داند؟!
خلاصه

احمدی‌نژاد اختلال «سایکوتیک» دارد و باید تحت درمان باشد اینکه یک سیاستمدار ایرانی مسلمان شیعه، خودش را «هگل» بداند، حالش وخیم‌تر از آن مسلمانی است که خودش را «ولیّ خدا» می‌داند. اما اگر کسی خود را هر دوی این‌ها بداند، بی‌شک باید تحت معالجه قرار گیرد.

7 2 00

یکی از نزدیکان احمدی‌نژاد مطرح کرد

احمدی‌نژاد اختلال «سایکوتیک» دارد و باید تحت درمان باشد

اینکه یک سیاستمدار ایرانی مسلمان شیعه، خودش را «هگل» بداند، حالش وخیم‌تر از آن مسلمانی است که خودش را «ولیّ خدا» می‌داند. اما اگر کسی خود را هر دوی این‌ها بداند، بی‌شک باید تحت معالجه قرار گیرد.

به گزارش مشرق، اکبر جباری نوشت: اینکه یک سیاستمدار ایرانی مسلمان شیعه، خودش را «هگل» بداند، حالش وخیم‌تر از آن مسلمانی است که خودش را «ولیّ خدا» می‌داند. اما اگر کسی خود را هر دوی این‌ها بداند، بی‌شک باید تحت معالجه قرار گیرد.

اکبر جباری، از اطرافیان احمدی‌نژاد که رفت‌وآمدهای بسیاری به دفتر او داشته و سال‌ها در حوزه روانکاوی فعالیت دارد، با انتشار یادداشتی در کانال تلگرامی خود، شرایط روحی و روانی محمود احمدی‌نژاد را وخیم دانست و اعلام کرد که او اختلال «سایکوتیک» دارد و باید تحت درمان قرار بگیرد.

 وی در این یادداشت نوشت: اینکه یک سیاستمدار ایرانی مسلمان شیعه، خودش را «هگل» بداند، حالش وخیم‌تر از آن مسلمانی است که خودش را «ولیّ خدا» می‌داند. اما اگر کسی خود را هر دوی اینها بداند، بی‌شک باید تحت معالجه قرار گیرد.

اکبر جباری نوشت: آقای احمدی‌نژاد در طی این سال‌ها که خود را صدای بلند مردم ستمدیده معرفی کرده، در چنین وضعیتی گرفتار آمده و به شکل وحشتناکی دچار دیلوژن‌های [فکر یا باور نادرستی که در فرد دیده می‌شود] مرتبط و غیرمرتبط با کانتکس مذهبی خود شده است. بازهم بنابر دلایل حقوقی نمی‌توانم، به اخبار نگران‌کننده‌ای که از ایشان به دستم رسیده اشاره کنم، اما این‌قدر می‌توانم بگویم که ایشان با سرعت به سمت پرتگاه اختلالات «سایکوتیک» در حرکت‌اند که اگر دوستان و علاقه‌مندان ایشان، به داد ایشان نرسند، بعدها دیگر نمی‌توان کاری کرد.

به گزارش رجانیوز، در ادامه این مطلب آمده است: نخست به فرزندان آقای احمدی‌نژاد، خاصه آقا علیرضا و سپس به دوستان عاقل و اطرافیان دلسوز ایشان عرض می‌کنم، کمی از سیاست فاصله بگیرید و این نوشته مرا صرفاً از منظر روانشناختی بخوانید. با همه وجودم برای رفع این مشکل در خدمتم.

منبع: 
انجمن فرویدی

مشرق نیوز

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)