00491755234725

اولین تصاویر از فیلم جدید فروید منتشر شد

اولین تصاویر از فیلم جدید فروید منتشر شد
خلاصه

فروید در قاب سینما و تلویزیون چگونه نمایش داده می‌شود؟ به آخرین نمونه‌ی آن نگاهی گذرا خواهیم داشت

13 2 02

مارک راندلوف، هم‌بنیان‌گذار نتفلیکس، به‌همراه تیم حرفه‌ای خود به‌نوعی دنیای تلویزیون را متحول کرده است. آن‌ها سرویس استریمی راه‌اندازی کرده‌اند که امروزه حتی با هالیوود هم رقابت می‌کند و بیش از ۱۵۰ میلیون مشترک دارد. راندولف در یک خانواده‌ی یهودی و در نیویوک زاده شد.بزرگ ترین فرزند استفان برنیز که , عموی بزرگش ادوارد برنیز است.

ادوارد برنیز کیست؟

ادوارد برنیز- دایی مارک راندولف و از خواهرزاده های زیگموند فروید

ادوارد لوئیس جیمز برنِیز، معروف به مرد نامرئی دستکاری افکار عمومی، زاده ۲۲ نوامبر ۱۸۹۱ - درگذشته ۹ مارس ۱۹۹۵، یک اتریشی-آمریکایی بنیان‌گذار و پیشرو در زمینه روابط عمومی و پروپاگاندا بود. از بین تعداد زیادی از کتاب‌های وی، تبلور افکار عمومی (۱۹۲۳) و پروپاگاندا (۱۹۲۸) به عنوان تلاش‌های اولیه برای تعریف و نظام‌مند کردن حوزه روابط عمومی مطرح شده‌است. او به گفته گوستاو لوبون، ویلفرد تروتر، والتر لیپمن، و دایی دوجانبه خود زیگموند فروید، توده‌ها را غیر منطقی و تحت تأثیر رفتار گله‌ای می‌دانست که کارشناسان ماهر می‌توانند با استفاده از روانشناسی توده و روان‌کاوی به جهت دلخواه منحرف کنند.

شما اگر سریال زیگموند فروید را که به تهیه کنندگی نتفلیکس پخش شد دیده باشید تقریبا برایتان روشن خواهد شد که قضیه چیست؟

سریال زیگوند فروید تولید نتفلیکس

اما چند روزی هست که وست‌اند فیلمز اولین تصویر رسمی از «آنتونی هاپکینز» در نقش زیگموند فروید و «متیو گود» در نقش کلایو استیپلز لوئیس در فیلم «آخرین جلسه فروید» را رونمایی کرد.

این کمپانی که به نظر وابسته گروه تئاتری در لندن است در حالی دست به ساخت این فیلم زده که به نظر می‌رسد این فیلم به بحث درباره‌ی وجود خدا میان زیگموند فروید و کلایو استیپلز لوئیس خواهد پرداخت.

کلایو استیپلز لوئیس، (به انگلیسی: Clive Staples Lewis) (زاده ۲۹ نوامبر ۱۸۹۸ - درگذشته ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳) نویسنده مشهور ایرلندی و خالق سرگذشت نارنیا. او در جنگ جهانی اول زخمی شد و پس از اتمام جنگ جهانی اول، دانشگاهش را به پایان رساند و به تدریس در دانشگاه‌ها پرداخت. در سال ۱۹۲۹ در عقایدش دچار تحول شد و وجود خدا را پذیرفت و دو سال بعد در حین مباحثه با تالکین مسیحی شد.

حالا باید منتظر ماند و دید این فیلم هم، فیلمی تخیلی و هالیوودی همچون سریال نتفلیکس است یا نه، پیش از این هم شایعاتی از حضور آنا فروید در قامت یک همجنس‌گرا در این فیلم پخش شده بود.

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)